Ceramic Concept

Ürün Gruplarımız

Ceramic Concept

Ceramic Concept | Ekibimiz

Ceramic concept, tam 44 yıldır yaşam alanlarına estetiği, zarafeti ve şıklığı ulaştırıyor. Geleceğe olan azim ve inancımızla, Ceramic concept  hizmet ağımızı genişlettik. Çalışma şeklimiz, işe bakış açımız ve ileri görüşlülüğü benimseyen kurumsal yapı anlayışımızla; 

bugün toplam 10 bin metrekare açık alan, 4 bin metrekare kapalı depo alanı ve 4 bin metrekare showroom ile Marmara Bölgesi’nde 571 adet bayii ve kendi dağıtım filomuzla hizmet vermekteyiz.

 Rekabet ortamında fark yaratan bir değere sahip olma vizyonuyla, çağın teknolojisine uygun yatırımlarla  , Ortadoğu , Asya , Avrupa ve Afrika pazarlarında büyümeye devam ediyoruz. 

Toptan satıcılığını yaptığımız; Bien Seramik, Hansgrohe, Geberit, Duravit markalarının ürünleri armatür ve teknik mamülleri, Litokoll Yapı Kimyasalları ve bünyemizde bulunan birçok seramik markasıyla rotamızı dünya pazarına çeviriyoruz. 

Ceramic Concept olarak; nitelikli ham madde, üstün kalite, geniş satış ağı, kolay ulaşılabilirliği yılların tecrübesiyle birleştirdik ve şimdi kapılarımızı tüm dünyaya açıyoruz.

Ceramic Concept | İş Ortaklarımız

Ceramic Concept | Fotoğraf Galerisi

Kayıt Ol

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.