Örnek Uygulamalar

Sancaktepe Şubesi

Acıbadem Şubesi

Kalamış Şubesi

Modern tasarım ve yüksek kaliteli ürünler

Banyo ve mutfakta güzel tasarımı seviyor ve birinci sınıf kaliteye değer veriyorsanız, doğru adrestesiniz. hansgrohe’de duş, banyo ve mutfak için çok sayıda birinci sınıf ürün bulabilirsiniz. Evinize hangi ürün uyar? Ürün yelpazemizle tanışın: Lavabo, duş ve küvet için bataryalar. El duşu ve tepe duşları, duş kolonları ve duş sistemleri. Eviye ve Eviye bataryaları, eviye ile batarya kombinasyonlarından oluşan mutfak ürünleri.

Birinci sınıf kalite ve tasarım

Ürünleri keşfedin: Banyo ve mutfak için bataryalar

Suya olan ilgimizi siz de paylaşın! Biz hansgrohe olarak su ile olan temasınızı daha güzel ve daha keyifli hale getirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Çünkü hem göze hem de vücuda hitap eden tasarımın, temasında ve duyuları da şımarttığında duş almanın, banyo yapmanın veya bulaşık yıkamanın nasıl keyifli bir hale geldiğini biliyoruz. Lavaboda her şeyin uyumlu olması için hansgrohe 12.000’den fazla batarya-lavabo kombinasyonunu test etti.

Duş keyfini sürün: Yağmur duşu, el duşu ve modern kontroller

“Made by Hansgrohe”nin bir diğer anlamı: “Designed for Life”. Alman mühendislik becerisi ve detaylı bakış açımızla neredeyse 120 yıldır sizin için uzun kullanım ömürlü yenilikçi ürünler, teknolojiler ve fonksiyonlar geliştiriyoruz. Ürünleri ne kadar yoğun kullanırsanız kullanın. Akıllı fikirlerin yarattığı farkı yaşayın; örneğin hansgrohe Select teknolojisi ile keşfedin.

Banyo ve mutfak iyi planlanmalı: Size ilham ve destek vermemize izin verin

hansgrohe’nin web sitesinde banyo ile mutfak tasarımınız için yaratıcı fikirler ve öneriler bulabilirsiniz. Online bilgilerimiz, mobil araçlarımız veya indirebileceğiniz kataloglarla size planlama aşamasında ilham ve destek vermek istiyoruz. Bilinmesi gereken: Biz satış sonrasında da güvenilir bir ortağız. Özellikle söz konusu yardım, servis, garanti veya yedek parçalar olduğunda.  

Tüm ürünlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Fenerbahçe mah. Fener Kalamış cad. No:16-18A Kadıköy/İSTANBUL

+90 216 208 48 20

bilgi@bakirlaryapi.com.tr

+90 (216) 208 58 20

Aşağıdaki İletişim Formundan Bize Ulaşabilirsiniz.

X