Örnek Uygulamalar

Sancaktepe Şubesi

Acıbadem Şubesi

Kalamış Şubesi

Zamansız estetik ve ideal temizlik kolaylığı

İnsanlar ne kadar farklıysa, tercihleri de o kadar farklıdır. Geberit, bu nedenle tüm ihtiyaçlara uygun banyo serisi sunar. İster kavisli organik formları, ister köşeli görünümü tercih edin, her zevke uygun bir çözümümüz vardır. Modern, zamansız tasarımlarımız mevcut ürünlerle de kolayca kombinlenebilir. Pratik ve akıllıca tasarlanmış fonksiyonlar, banyodaki yaşamı kolaylaştıran temizlik, alan, konfor ve kullanım kolaylığı ile ilgili tüm unsurlar için geniş bir çözüm yelpazesi sunar. Banyonuz için donanım fikirleri. Ürünlerimizin ne tür avantajlar sunduğunu keşfedin. Örneğin, banyo tasarımınıza son bir görsel dokunuş katan kumanda kapaklarından, tüm teknik bileşenleri akıllıca gizleyen ve aynı zamanda görsel bir vurgu katan entegre rezervuarlı zarif Geberit Monolith sıhhi tesisat modülüne, son derece sessiz ve temiz yıkama performansı sunan klozet zarif hemzemin duş çözümlerimize kadar çok sayıda avantajı öğrenin.
Geberit’in bibirinden zarif tasarlanmış, ilham veren banyo mobilyaları şimdi çok avantajlı fiyatlarla sunuluyor. Citterio, Smyle ve Varifom serilerinde geçerli özel fiyat kampanyası, avantajlı ve çok seçenekli alternatifler sağlıyor. Tasarım ve fonksiyonelliği birleştiren Geberit ürünleri, banyolarınızı özel kılacak bir atmosfer yaratırken modern bir duruş sunuyor.

Geberit’in banyo mobilyası kampanyası; Citterio, Smyle ve Variform olmak üzere üç farklı seriyi kapsıyor. Yüksek segmente hitap eden özellikleriyle kalite ve çeşitliliği bir araya getiren kampanya, banyoları güncel tasarım diliyle yeniliyor.

GeberIt CItterIo

Geberit Citterio, yalın hatları organik olarak akıcı şekillerle birleştirir ve böylece kusursuz bir banyo tasarımı yaratır.

GeberIt Icon

Geberit iCon serisi, insanlar ve onların kişisel tercihleri ​kadar çok farklıdır. Açık ve modern bir tasarım anlayışında geniş bir vitrifiye ve banyo mobilyası yelpazesi ile maksimum tasarım özgürlüğü sunulur.

GeberIt VarIForm

Çanak lavabolar, tezgah üstü ve tezgah altı lavabolar, yıkama alanları tasarlamak için geniş olanaklar sunar. Bu lavabolar, özel banyolarda ve otel banyolarında kişiye özel mobilya konseptleri için kullanılabilir.

GeberIt Smyle

Geberit Smyle banyo serisi, çağdaş tasarımı ve filigranlı çizgileri ile rahat, pozitif bir banyo ambiyansı yaratır ve her banyoya uyum ve hafiflik katar.

GeberIt OptIon

Aydınlatmalı aynalar ve aynalı dolaplar, banyolarda gerçekten gözleri üzerine çeken nesnelerdir. Option serisi, günlük banyo kullanımınız için hoş, yumuşak bir ışıkla kapsamlı bir seçim sunar.

GeberIt Bambini

Çocuk dostu banyo ürünleri ile çocuklarda hijyen gelişimi ve eğitimi eğlenceli bir şekilde desteklenebilir ve kolaylaştırılabilir.

Tüm ürünlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Fenerbahçe mah. Fener Kalamış cad. No:16-18A Kadıköy/İSTANBUL

+90 216 208 48 20

bilgi@bakirlaryapi.com.tr

+90 (216) 208 58 20

Aşağıdaki İletişim Formundan Bize Ulaşabilirsiniz.

X