Örnek Uygulamalar

Sancaktepe Şubesi

Acıbadem Şubesi

Kalamış Şubesi

Hayalinizdeki banyo için daha fazla fikir

Hem müdahaleci hem de hakim olmayan mükemmel biçimde tasarlanmış formlar, bu nedenle hem bireysellik hem tasarım için bol yer bırakıyor. Her açıdan mükemmel biçimde orantılı görünen ürünler ve bireysel fikirleri aynı anda yerine getirebilecek ürünler. Starck tarafından ME, saf, zarif, doğal veya tamamen bireysel olsun kendi kişisel stilinizin sonucu ve çerçevesi.

Banyo Rahatlayın!

Eğil, kapan, rahatla. Küvet bunu yapmak için mükemmel bir yer. Rahatlatıcı bir banyodan sonra kendinizi stressiz ve derin bir rahatlamış hissedersiniz. Duravit, güzel şekillendirilmiş küvetleriyle bu duyguya katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda işlevsel olarak iyi düşünülmüş detaylarıyla maksimum fayda sağlar. Çeşitli isteğe bağlı jakuzi sistemleri, farklı masaj işlevleri ve bir ses sistemi, kendi dört duvarınıza bir parça zindelik getirir. Pratik, şekilli donanımlar ve uygun aksesuarlar banyo alanını en ince ayrıntısına kadar tamamlar.

YıkamaKendinizi güzelleştirin!

Yıkama alanı banyonun kalbindedir – her şey kendinizi yenilemek ve güzelleştirmekle ilgilidir. Bu vesileyle Duravit, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun banyoyu bulmanız için birçok olanak sunar. Lavabolardan aynalara, aydınlatmaya, raflara, aksesuarlara ve armatürlere – her şey diğer Duravit ürünleriyle mükemmel uyum sağlar. Eşleşen banyo mobilyaları ek saklama alanı yaratır. Dahası, çok sayıda yüzey (dekor, lake ve gerçek ahşap) banyoda daha fazla bireysellik sağlar.

Klozetler Temiz kal!

Gün içerisinde en sık yapılanlardan biri tuvaleti ziyaret yürüyüşüdür. Bu nedenle maksimum konfor ve hijyene odaklanmak çok daha önemlidir. Duravit, temiz ve sağlıklı kalmak için çeşitli seçenekler sunar. HygieneGlaze gibi seramik sırlar en yüksek hijyen standardını sağlar. SensoWash® Slim veya SensoWash® e duşlu klozet kapakları saf konfor vaat ediyor. Ek olarak, birçok Duravit klozet, yıkama performansı ile azaltılmış su tüketimi arasındaki etkileşim açısından Rimless® teknolojisi aracılığıyla optimum sonuçlar elde eder. Ürün yelpazesi, fonksiyonel aksesuarlarla uyumlu hale getirilerek tamamlanır. “* toileshing”: “tuvalet” ve “yıkamadan” oluşan yapay kelime, bu nedenle tuvalet, pisuar, bide ve SensoWash® klozet kapaklarının kullanımını kapsar.

Duş Kendini yenile!

Bir güne başlamanın mükemmel yolu, birçok kişi için enerji kazanmanıza ve uyanmanıza yardımcı olacak ferahlatıcı bir duş almaktır. DuraSolid gibi yenilikçi malzemeler kayma direnci sunar ve özellikle dayanıklıdır ancak aynı zamanda hoş bir his verir. Duravit, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli duş tekneleri sunar. Farklı kurulum seçenekleri, her mimari oluşum için optimum çözümlere izin verir. OpenSpace duş kabini ile birlikte zemin seviyesinde küvetler ek alan yaratır. Duş taburesi gibi diğer pratik aksesuarlar, duş alanını en iyi şekilde tamamlar. Ayrıca, tüm gösteri sistemine kadar çok çeşitli farklı duş armatürleri ve çok işlevli duş başlıkları bulunmaktadır.

Banyo uzmanlarının rüya banyo tanımı

Birçok insan, büyük, güzel bir banyo hayal eder. Ancak, bir tanesini yaratma söz konusu olduğunda genellikle kaba bir uyanış yaşarlar ve hafif yürekli ruh hali, rüya banyoyu “normal” bir banyodan ayıran endişeli sorunun yolunu hızla verir. Peki dikkate alınması gereken şey nedir? Rüya banyosu, daha yüksek bir yaşam kalitesi, daha fazla konfor ve daha iyi bir refah hissi garanti eden gerçek bir yaşam biçimi faktörü ile el ele gider.

Zamanın ötesinde tasarım

Zamanın ötesinde tasarım talebini karşılamak

Doğru tasarımı seçmek hayali bir banyo için en önemli unsurdur. Bununla birlikte, bir banyonun “ömrü” nden bir bakış, bunun, her zaman olduğu kadar basit olmadığını gösterir. Çoğu kişi günde birkaç kez 15 ila 20 yıl boyunca aynı ve bir banyoyu kullanıyor. Dolayısıyla, rüya gibi bir banyo için mobilyanın klasik ve zamansız bir tasarıma sahip olması gerekir.

Banyo tasarımı tarihinin kilometre taşı olarak kutlanan Philippe Starck’in banyo gibi tasarım klasikleri, aynı zamanda da sıra dışı bir konsept olarak da kalıcı popülerlik kazandı. Bununla birlikte, tasarım asla işlev eksikliği için bir bahane olmamalıdır. Her tasarımcı ürünün de kolay monte edilmesi ve gerçek pratik değere sahip olması gerekir.

Doğru ‘canlı karakter’ yaratmak

Sieger tasarımı, çok sayıda çok satan da dahil olmak üzere Duravit’le birlikte 15’den fazla ortak proje gerçekleştirmiştir. Michael Sieger için hoş bir dokunuş, rüya gibi bir banyo için çok önemlidir. Banyonun özel yaşam alanının odak noktası haline geleceğini ve uyku, sağlıklı yaşam ve sağlıklı yaşamı kucaklamak üzere açılacağını düşünüyor: “Banyo, bu ilkeyi benimseyip rengarenk bir banyo, banyo yaşamını da Yeni bir aile rahatlama ve iletişim düzeyi “olarak anılacaktır. Bu yüzden rüya banyolarının tasarımı konuksever bir atmosfer yaratmak için yönlendirilmelidir. “Banyoların yeni oturma odası kalitesinde” mobilya sektörünün önemli bir rol oynadığına inanıyor: “Maun, Bleached Oak veya Rosewood gibi yüksek kaliteli ahşap yüzeyler banyoya canlı bir sıcaklık ve kişilik katıyor. Ahşap standların doğal sıcaklığı Lavaboların, klozetlerin, bide ve küvetlerdeki beyaz seramik ve akrilik yüzeylerin aksine banyoya oturma odası hissi sunuyor. ” Bununla birlikte, Sieger Design’a göre, banyo kenarlarını ve hatta duş tepsilerini mobilya statüsüne yükselten bir mobilya surround içermesi gereken lavabolar değil sadece: “Bu, banyoda rüya gibi bir banyo olabilmesi için” yaşayan karakteri “sağlıyor.”

Kongreden çıkıyor

Duravit için Sundeck banyosunun tasarımı için, Viyana merkezli tasarım üçlüsü EOOS’dan Martin Bergmann, katlanabilir döşemeli gevşetme güvertesi geliştirdi. Bunu yaparken, hayal ürünü bir banyodan hala eksik olan hayati unsuru yaratmayı başardı. Tasarımcı, “Banyoya yeni bir işlev daha eklemeliyiz, böylece insanlar daha çeşitli şekillerde kullanabilir” dedi. “Örneğin kirli dağ bisikleti kıyafeti banyoda kaybolabilir veya Banyo yaptırdıktan sonra gevşeyin. “Böylece banyo alanı çok çeşitli kullanım alanlarına sahip bir topluluk haline gelir ve banyo” banyo olarak hemen tanınmaz “. Bergmann: “Rüya gibi bir banyo, günlük kullanım için yeni olanaklar yaratıyor. Bireysel banyo ile yaşıyor – hatta ritüel banyo deneyimi sonra. Aynı zamanda, bu işlevler kasıtlı olarak yatma ve rahatlama ritüelleri ile bağlantılı olabilir. Tasarımcı değil, banyonun sembolik kalitesine karar veren kullanıcı. “

Duş Kendini yenile!

Bir güne başlamanın mükemmel yolu, birçok kişi için enerji kazanmanıza ve uyanmanıza yardımcı olacak ferahlatıcı bir duş almaktır. DuraSolid gibi yenilikçi malzemeler kayma direnci sunar ve özellikle dayanıklıdır ancak aynı zamanda hoş bir his verir. Duravit, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli duş tekneleri sunar. Farklı kurulum seçenekleri, her mimari oluşum için optimum çözümlere izin verir. OpenSpace duş kabini ile birlikte zemin seviyesinde küvetler ek alan yaratır. Duş taburesi gibi diğer pratik aksesuarlar, duş alanını en iyi şekilde tamamlar. Ayrıca, tüm gösteri sistemine kadar çok çeşitli farklı duş armatürleri ve çok işlevli duş başlıkları bulunmaktadır.

Tüm ürünlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Fenerbahçe mah. Fener Kalamış cad. No:16-18A Kadıköy/İSTANBUL

+90 216 208 48 20

bilgi@bakirlaryapi.com.tr

+90 (216) 208 58 20

Aşağıdaki İletişim Formundan Bize Ulaşabilirsiniz.

X